سفر به امارات متحده عربی

سفر به دبی، یکی از غول‌های صنعت گردشگری جهانی

سفر به امارات متحده عربی 

 

هتل متل خرید بلیط هواپیما و رزرواسیون هتل_سفر به امارات متحده عربی

سفر به امارات متحده عربی
سفر به امارات متحده عربی
سفر به دبی، یکی از غول‌های صنعت گردشگری جهانی

راهنمای ویزا، سفر به امارات
سفر به امارت متحده عربی
سفر به امارت متحده عربی

ویزا گرفتن برای سفر به امارات با دیگر کشور‌های خارجی کمی متفاوت است. تنها راه برای دریافت ویزا مراجعه به آژانس‌های مسافرتی و از طریق افراد کارگزار است. شرایط و همچنین هزینه‌هایی که برای دریافت ویزای دبی پرداخت می‌کنید بسته به آژانس مورد نظر شما می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه حدودی از هزینه‌های ویزای امارات را به شما معرفی می‌کنیم.

نوشته های مشابه
 • ویزای 14 روزه (عادی): حدوداً 290 درهم امارات تا 320 درهم امارات
 • ویزای 14 روزه(فوری): حدوداً 370 درهم امارات تا 480 درهم امارات
 • ویزای 1 ماهه(عادی): حدوداً 340 درهم امارات
 • ویزای 1 ماهه(فوری): حدوداً 420 درهم امارات
 • ویزا سه ماهه(عادی): حدوداً 890 درهم امارات
 • ویزای سه ماهه(مولتی): حدوداً 1,990 درهم امارات

راه‌های سفر به دبی
سفر به امارت متحده عربی
سفر به امارت متحده عربی

شما برای سفر به امارات متحده، می‌توانید از طریق خرید بلیط هواپیما به فرودگاه بین‌المللی دبی سفر کنید و وارد امارات متحده عربی شوید، همچنین می‌توانید از طریق مسیر آبی و کشتی به این کشور سفر کنید.

ابتدا باید خودتان را به یکی از بنادر جنوبی ایران (بندر لنگه) برسانید. در صورت مساعد بودن هوا و یافتن شرکت کشتی رانی مناسب، شما می‌توانید جدول زمان‌بندی کشتی‌های مسافربری را چک کنید و در کشتی برای خود جا رزرو کنید.

غالبا در ساعت 10،11 از بندر لنگه به بندر دبی حرکت می‌کنند و شما 5 ساعت در مسیر آبی خواهید بود.

 

راهنمای هتل‌ها در امارات
سفر به امارت متحده عربی
سفر به امارت متحده عربی

هتل‌ها : در امارات انواع مخلفی از هتل‌ها و هاستل وجود دارد، از هتل‌های 3 ستاره معمولی تا هتل‌های سوپر لاکچری.

در امارات متحده عربی بیشتر هتل‌ها در شهر دبی وجود دارند و سعی کنید هتل‌های نزدیک ساحل را تجربه کنید و شب را با صدای دلنواز خلیج فارس سپری کنید، همچنین روز‌ها مرغ‌های دریای را از تراس خود تماشا کنید که خود تجربه بسیار جالب و لذت بخشی خواهد بود.

 

راهنمای تفریح در دبی

در دبی شما می‌توانید بهترین تفریحات مرتبط با دریا و ساحل را تجربه کنید. دبی انواع و اقسام تفریحات هیجان‌انگیز را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد همچنین مراکز خرید لوکس و پاساژ‌های زیبا این کشور شما مجذوب خود خواهند کرد. برج‌های بلند، تفریحات لاکچری و… همه از مجموعه تفریحات بیشماری هستند که گردشگران می‌توانند در دبی به آن‌ها بپردازند، البته باید توجه داشت که بیشترین هزینه گردشگران در دبی متعلق به تفریح‌های این کشور می‌باشد و هزینه زیادی بابت این تفریحات باید صرف شود.

 

جاذبه‌ها:
 1. برج خلیفه
 2. قایق سواری در آبنمای دبی
 3. آکواریوم دبی
 4. باغ گل میراکل دبی
 5. گاردن گلو
 6. دلفیناریوم
 7. تور‌های سافاری و صحراگردی
 8. تور‌های هلی کوپتر سواری
 9. جت اسکی
 10. فلای بورد
 11. پارک آبی وایلد وادی
 12. پارک آبی آتلانتیس
 13. پارک آبی لگولند

واحد پول امارات

سفر به امارت متحده عربی
سفر به امارت متحده عربی

واحد پول کشور امارات متحده عربی درهم است.

از جمله اسکناس‌های رایج امارات متحده عربی می‌توان به 5 درهمی (قهوه‌ای)، 10 درهمی (سبز)، 20 درهمی (آبی)، 50 درهمی (بنفش)، 100 درهمی (قرمز)، 200 درهمی (نارنجی)، 500 درهمی (آبی) و 1000 درهمی (قهوه‌ای ارغوانی) اشاره کرد و همچنین سکه‌های 1،50 و 25 فلسی اشاره کرد. هر درهم برابر با 100 فلس موجود هستند.

 

 

راهنمای غذا‌های امارات متحده عربی
سفر به امارت متحده عربی
سفر به امارت متحده عربی

غذاهای امارات متحده عربی برگرفته از غذاهای کشور همسایه خود است، از غذا‌های بشدت خوشمزه عربی می‌توان به شاورما، خوراک شتر شکم پر، هریس (نوعی حلیم)، مهلبیه (نوعی پودینگ عربی)، قوزی (برنج و گوشت بره) و … اشاره کرد. این نوع غذا‌ها چرب و با گوشت فراوان درست می‌شوند.

 

 

جشنواره‌ها
سفر به امارت متحده عربی
سفر به امارت متحده عربی

دبی هر سال میزبان مسابقات و فستیوال‌های مختلفی است که می‌توان گفت محبوب‌ترین این فستیوال‌ها عبارت است از، جشنواره خرید دبی، که هر سال نزدیک زمستان و کریسمس برگزار می‌شود و به دنبال آن بسیاری از فروشگاه‌ها تخفیف‌های خوبی بر اجناس خود می‌گذارند و بسیاری از گردشگران خرید بسیار خوبی با قیمت‌های پایین انجام می‌دهند.

فستیوال‌های دیگری هم در امارات متحده عربی برگزار می‌شود مانند، اسب سواری، شتر سواری، تنیس و سایر ورزش‌های محبوب که تماما در زمان‌های مختلف سال در این کشور برگزار می‌شوند.

 

دکمه بازگشت به بالا